Výstavba Syrovice

Naše společnost se zabývá výstavbou cihlových rodinných domů na klíč v obci Syrovice, kde stavíme celkem 72 rodinných domů.
Historicky se společnost zabývala nejen výstavbou rodinných domů, ale také občanskými a veřejnoprávními stavbami, kde naši zaměstnanci nabrali nepřeberné množství zkušeností, které uplatňují i dnes.
Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme se zaměřili na kvalitní technologie výstavby. Velký důraz klademe na kvalitu zateplení domu tepelnou izolací, zateplení soklu, podlah, stropů nebo nadstandardní zateplení v šikminách střech.
Velkou výhodou pro naše klienty je široká škála klientských změn, která umožňuje upravit si svůj dům k obrazu svému. Přestože se jedná o dům na klíč mohou naši klienti kromě změn barvy oken, dveří, výběru podlah a dalších pozměnit dispozici domu, samozřejmě v rámci technických možností. V tomto jsme výjimečným developerem a nenabízíme svým klientům hotové dílo dle katalogu, ale i možnost zapojit se.

V roce 2016 byla dokončena výstavba závlaku “B” a v roce 2017-18 začínáme stavět první prodané rodinné domy ze závlaku “C” a zároveň pokračuje výstavba dalších rodinných domků ECO 32 navazujících na stávající ulici.
Aktuálně nabízíme rodinné domy v naší lokalitě od 4,7 milionu včetně pozemku 400 m2. Cena za garáž 500 tisíc. Za každý m2 pozemku navíc nad 400 m2 je cena 3500,- Kč.