Tondach

Tondach – pálená střešní taška 

Dodáváme kompletní sortiment největšího a nejznámějšího výrobce pálené střešní krytiny v ČR i v zahraničí, včetně veškerých střešních doplňků. Společnost Tondach vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci. Navíc vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.

Svým zákazníkům TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Pálená krytina Tondach se vyrábí z čistě přírodních materiálů (hlíny, jílů, vody) odpovídající kvality. Přísné testování kvality podle požadavků norem ČSN EN 1304 garantuje tu nejvyšší kvalitu pravých pálených tašek Tondach. Tašky Tondach jsou kontrolovány ve všech svých fázích výroby od těžby hlíny až po samotnou expedici výrobků. Surový výrobek je nejprve vysušen, posléze se vypaluje při vysoké teplotě (více než 1000°C)

Výhodou pálených střešních tašek je zejména jejich kvalita. Jejich životnost činí až 100 let, což je dokázáno mnoha studiemi a hlavně dochovanými taškami z let dávno minulých. Jsou lehké, jednoduše pokládatelné a posuvné, takže umožňují zachovat původní laťování. 

Pálené střešní tašky TONDACH můžete získat se speciální slevou pro Váš objekt.
Jednoduchost pokládky ocení především ti, kteří budou tašky na střechu pokládat. Posuvné střešní tašky totiž dovolují zachovat původní laťování, což šetří váš čas i peníze

Nabízíme Vám výpočet střechy ZDARMA. 

 

Velkoformátové tašky: Maloformátové tašky: Keramické doplňky: Tondach tuning:
Figaro 11 Bobrovka hřebenáče větrací pásy
Francouzská 12 Brněnka 14 ukončení hřebenáčů úžlabí
Hranice 11 Francouzská 14 rozdělovací hřebenáče držáky, příchytky
Románská 12 Velký Prejz prostupové tašky folie
srdcovka 11 Malý Prejz nástavec pro odvětrávání pochůzný systém 
Stodo 12 Steinbrück nástavec pro anténu Tondach solární
Univerzál 12   okrasné doplňky protisněhové zábrany
 Falcovka 11   … a mnoho dalších … a mnoho dalších

 

[contact-form-7 id=”4″ title=”Kontaktní formulář 1″]

 

Zde se můžete podívat na video z výrobního závodu Tondach, jak se střešní tašky vyrábí: