Stavba krbů Brno

Zabýváme se stavbou interiérových krbů od jejich návrhu až po samotnou realizaci. Zákazníkům nabízíme zkušenosti v tomto oboru, přičemž realizace krbů provádí proškolení pracovníci. Při stavbě dodržujeme současné platné normy a využíváme materiály pro stavbu povolené.

Realizujeme krbové obestavby konvekční – z izolačních kalciosilikátových desek, které jsou velmi oblíbené pro jejich rychlou realizaci a příznivou cenu. Výhodou je i rychlý nástup výkonu a šíření tepla kratce po zatopení.

Druhou variantou jsou krby akumulační z šamotových tvarovek či akumulačních desek. Náběh není tak rychlý jako u konvekčních krbů, přesto teplo sálá přes prosklená dvířka vložky do prostoru a zároveň se teplo vytvořené v krbu akumuluje do těchto tvarovek a následně je předáváno do okolí i dlouhou dobu poté, co v krbu oheň dohoří.

Krby nebo krbová kamna pro svoji funkci vyžadují zapojení do komínu. Proto nabízíme dodávku a montáž také komínových systémů. Provádíme stavby klasických komínů a cihlených nebo betonových tvárnic a šamotových vložek a také nerezových komínů fasádních či vedoucích jako přímý kouřovod.

Nabízíme a realizujeme obestavby s krbovými vložkami od předních českých a zahraničních výrobců. Spolupracujeme s výrobci jako jsou Romotop, Flamen, BeF, Kobok, Jotul, Nordica, Hoxter, Spartherm, Supra, Aquador, Haas a Sohn.

Najdete nás také na facebooku, kde pro vás máme připraveny další fotografie a akční nabídky.

Máte-li dotaz ke stavbě krbu, zajímá vás jaká krbová vložka by byla nejvhodnější, zavolejte našemu specialistovi na telefon: 721 289 293 nebo mail obchod@starex.cz

[contact-form-7 id=”1307″ title=”poptávka krby”]